Awaryjne otwieranie mieszkań

AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI – TYLKO Z POGOTOWIEM ZAMKOWYM

Zatrzasnąłeś drzwi? Nie wiesz, co teraz zrobić? Gdzie dzwonić po pomoc? Myślisz nad rezygnacją z ważnych planów? Teraz już nie musisz! Jest Pogotowie zamkowe, które może szybko wybawić Cię z opresji. Wystarczy zadzwonić – tel. 600-401-401 a jeden z zatrudnionych w naszej firmie ślusarzy przyjedzie i szybko rozprawi się z zatrzaśniętym mechanizmem.
 
Awaryjne otwieranie drzwi to nasza specjalność. Każdy zatrudniony w naszej firmie ślusarz taką specjalistyczną usługę wykona szybko i sprawnie! W dodatku nie uszkodzi mechanizmu. Co więcej, dla Pogotowia ślusarskiego nie ma znaczenia, czy otwierany zamek należy do grupy tradycyjnych, czy nowoczesnych mechanizmów. Bez problemu otwieramy zarówno zamki mechaniczne – także te antywłamaniowe czy patentowe, jak i zamki elektromechaniczne.

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I MARKĘ

Pogotowie zamkowe to firma z tradycjami. Funkcjonujemy już na rynku przeszło 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam otwierać wszelkiego typu zamki. Nasi ślusarze to specjaliści, którzy rzetelnie podchodzą do każdego zadania. Teraz nie musisz obawiać się, że podczas awaryjnego otwierania drzwi uszkodzony zostanie mechanizm zamka. My do takich zleceń podchodzimy profesjonalnie i bezinwazyjnie otwieramy zatrzaśnięte drzwi. Zawdzięczamy to zarówno doświadczeniu, jak i doskonałym umiejętnościom.
 
Otwieranie drzwi to niezwykle precyzyjna czynność. Postaw na specjalistów i nie powierzaj swojego bezpieczeństwa domorosłym fachowcom lub niedoświadczonym ślusarzom. Zamiast otwartych drzwi możesz liczyć się ze stratami, takimi jak zepsuty zamek nadający się do wymiany, uszkodzone skrzydło drzwi lub zniszczona futryna. W ten sposób otwieranie zamków może okazać się znacznie droższe, niż przewidywałeś.

AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW – ZAWSZE PRIORYTETOWO

Pogotowie zamkowe zawsze do zadań takich jak otwieranie zatrzaśniętych drzwi podchodzi priorytetowo. Teraz nie musisz czekać pół dnia na ślusarza i rezygnować ze swoich planów. Wystarczy zadzwonić – 600-401-401, a zatrudniony w naszej firmie specjalista przyjedzie i szybko otworzy drzwi. 

W skład naszych usług wchodzi również:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie zamków drzwi
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie