Naprawa zamków

ZEPSUTY ZAMEK TO JUŻ NIE PROBLEM

Zepsuty zamek w drzwiach może popsuć wszystkie plany. Co więcej, może się zdarzyć, że został on wyeksploatowany do stanu, w którym nadaje się jedynie do wymiany. Warto zatem zadbać, aby odpowiednio wcześnie przystąpić do jego naprawy.
Pogotowie zamkowe specjalizuje się w naprawie zamków. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pokazują, że warto do naprawy zamków podchodzić odpowiednio wcześnie – nie należy czekać do ich całkowitego unieruchomienia. Warto w momencie, gdy tylko zauważy się, że mechanizm przestał pracować już tak gładko, jak wcześniej lub zacina się zamówić usługę naprawy zamków w Pogotowiu zamkowym. Najlepiej jednak wcześniej zapobiegać problemom i zawczasu zamówić serwis zamków.
Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym wykonują nie tylko naprawianie zamków, ale także serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre.

POSTAW NA SPECJALISTÓW!

Pogotowie zamkowe to firma, która zatrudnia wyłącznie ślusarzy z doświadczeniem oraz dużymi umiejętnościami. Nasi pracownicy to osoby, które systematycznie zdobywają wiedzę na szkoleniach branżowych. Dlatego też jesteśmy w stanie zająć się naprawą wszystkich rodzajów zamków – zarówno tych mechanicznych, jak i i elektromechanicznych. Znamy najnowsze trendy w branży, zatem nie mają przed nami tajemnic nie tylko tradycyjne zamki, ale także te wykorzystujące nowinki technologiczne.
 
Ponad dwudziestoletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć właściwe doświadczenie. Codziennie wykonujemy dziesiątki napraw zamków na terenie całego kraju. Nasze placówki są we wszystkich metropoliach Polski. Pogotowie zamkowe ma także swoje filie w miastach powiatowych oraz miejscowościach turystycznych. Z nami można naprawić każdy zamek w całej Polsce.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ ZAMKÓW

Pracujemy dla Państwa przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, także w święta i niedziele. Wystarczy zadzwonić do Pogotowia zamkowego  – 600-401-401 i umówić się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie, a doświadczony ślusarz przyjedzie i sprawnie naprawi każdy zamek.

W skład naszych usług wchodzi również:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie zamków drzwi
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie