Usługi ślusarskie

POGOTOWIE ZAMKOWE – DOSKONAŁY SPOSÓB NA ZAMKI

Pogotowie zamkowe to firma, która specjalizuje się w usługach ślusarskich. Wykonujemy wszystkie rodzaje zadań związanych z zamkami. Odnosi się to  zarówno do tradycyjnych usług dotyczących montażu i wymiany zamków oraz naprawy zamków, jak i tych bardziej specjalistycznych, wymagających dużej wiedzy i umiejętności takich jak awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów.

POSTAW NA WIEDZĘ I DOŚWIACZENIE

Nasza firma jest obecna na rynku już przeszło 20 lat. Przez ten czas zdołaliśmy się dać poznać jako rzetelny wykonawca, który zawsze dokładnie podchodzi do realizowanych zleceń. Pogotowie ślusarskie to firma zatrudniająca włącznie wysokiej klasy ślusarzy – specjalistów w swojej dziedzinie.
Dbamy o to, aby nasi pracownicy  posiadali najbardziej aktualną wiedzę w zakresie zamków mechanicznych i elektromechanicznych i dlatego biorą oni systematyczny udział we wszelkiego rodzaju szkoleniach specjalistycznych.
Jednakże wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Usługi ślusarskie to branża wymagająca także specjalistycznych narzędzi. Nasi pracownicy posiadają dostęp do nowoczesnych i zarazem sprawdzonych instrumentów, które umożliwiają bezinwazyjne otwieranie oraz skuteczną naprawę zamków.

ZNAJDZIESZ NAS W CAŁYM KRAJU

Pogotowie zamkowe stawia na nowoczesne rozwiązania oraz stały rozwój. Jesteśmy obecni w całej Polsce. Znajdą nas Państwo we wszystkich krajowych metropoliach – od Warszawy, przez Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław po Gdańsk. Nasze placówki zlokalizowane są także w mniejszych miastach powiatowych. Pracujemy dla Państwa również w miejscowościach turystycznych.
Teraz wyjeżdżając nad morze nie muszą Państwo martwić się o zatrzaśnięte drzwi w samochodzie czy apartamencie. Wystarczy zadzwonić – tel. 600-401-401, a doświadczony ślusarz reprezentujący Pogotowie zamkowe przyjedzie i wykona awaryjne otwieranie aut lub awaryjne otwieranie drzwi.

DLA PAŃSTWA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

Pogotowie zamkowe pracuje przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod telefonem 600-401-401 oraz mailem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Zawsze szybko odpowiadamy na zgłoszenia. Do zadań specjalnych, takich jak awaryjne otwieranie drzwi, podchodzimy priorytetowo, w przypadku innych mogą się Państwo zawsze umówić z naszym ślusarzem w dogodnym dla siebie czasie.

W skład naszych usług wchodzi również:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie zamków drzwi
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków