O firmie

ABC ZABEZPIECZEŃ to dział firmy Freiberger Sp. z o.o., która od 1992 obecna jest na rynku zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych jako przedstawiciel wielu znanych firm i marek.

Firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach takich jak: awaryjne otwieranie mieszkań, samochodów i zamków. Fachowe doradztwo, a także sprzedaż, montaż i konserwacja oraz całodobowy serwis zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych.

Indywidualne podejście do każdego klienta, jakość świadczonych usług i fachowość pracowników znajduje uznanie wielu klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.
Szybki dostęp do usług zapewniają odziały firmy znajdujące się w największych miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Wrocław, Poznań i Warszawa
Awaryjne otwieranie zamków, samochodów i mieszkań

Nasze pogotowie działa całodobowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 600-401-401. Swoją działalnością obejmujemy największe miasta w Polsce:
- Warszawa
- Katowice
- Wrocław
- Gdańsk
- Poznań
- Kraków i wiele innych

Nasi Serwisanci przyjeżdżają do Klienta oznakowanymi samochodami. Profesjonalnie wykonujemy usługi ślusarskie takie jak:
- otwieranie mieszkań
- otwieranie samochodów
- otwieranie zamków
montaż zamków do drzwi
-
usługi ślusarskie