Awaryjne otwieranie zamków drzwi

AWARIA ZAMKA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Awaryjne otwieranie zamków to nasza specjalność. Posiadamy długoletnie doświadczenie zdobyte poprzez pracę w zawodzie. Dzięki temu pomagamy Klientom w awaryjnym otwieraniu drzwi.
Współczesny rynek oferuje szereg modeli drzwi i mechanizmów zamkowych. Nasi specjaliści posiadają rozległą wiedzę na ten temat i znają wszystkie typy drzwi i zamków, jakie są dostępne na polskim rynku. Mechanizmy zamkowe renomowanych producentów dla naszych fachowców nie są żadnym problemem. Otwieranie zamków Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon i Salto to dla nas codzienność. Co więcej, podczas pracy posługujemy się tylko najnowocześniejszym sprzętem, co daje nam wyraźną przewagę nad konkurencją. Precyzyjnie i bezinwazyjnie wykonujemy powierzone nam zadania, do jakich zalicza się otwieranie drzwi Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon i Salto. Śmiało można stwierdzić, że jesteśmy specjalistami od otwarć wszelkich typów drzwi i zamków, nawet najlepszych producentów, oferujących bezpieczne systemy zamkowe.
 
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i w związku z tym jesteśmy dyspozycyjni dla nich przez całą dobę. Wiemy, że czas to pieniądz. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Zatem na zgłoszenie awarii zamka czy drzwi nie muszą Państwo czekać do rana, teraz wystarczy zadzwonić do nas, a przyjedziemy pod wskazany adres nawet w środku nocy, numer telefonu do nas600-401-401 Otwieranie zamków drzwi to nasza specjalność.

USŁUGI ZAMKOWO-DRZWIOWE W PEŁNYM ZAKRESIE
Wachlarz oferowanych przez nas usług ślusarskich jest niezwykle szeroki. Do zadań zatrudnianych przez nas ślusarzy należą awaryjne otwieranie zamków drzwi oraz awaryjne otwieranie zamków. Naszymi pracami są także montaż zamków, wymiana zamków i naprawa zamków.
Zdarza się, że po wezwaniu na miejsce awarii okazuje się, że zamiast wymiany urządzeń zamkowych na nowe, konieczna jest ich reparacja. Wówczas naprawiamy zamek, a następnie instruujemy Klientów, w jaki sposób dbać o mechanizm, jak często konserwować i na co zwracać uwagę, aby działał bez zastrzeżeń przez wiele lat. Podstawową funkcją każdego zamka jest zabezpieczenie mienia Klienta przed niepowołanym wtargnięciem osób niepowołanych. My sprawiamy, że zamki działają sprawnie, chroniąc mienie i życie Klientów.
 
Udzielamy także Klientom pomocy w awaryjnym otwieraniu aut. Otwieranie samochodów jest czynnością, której podejmujemy się każdego dnia. Do zadania podchodzimy z należytą precyzją i starannością, a po wykonanej usłudze Klienci nie znajdują najmniejszego śladu naszej ingerencji. Podejmujemy się także otwierania mieszkań, by awaryjne sytuacje nie komplikowały nadmiernie harmonogramu dnia naszych Klientów.

W skład naszych usług wchodzi również:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie