Montaż i wymiana zamków

JAK ZAMONTOWAĆ NOWY ZAMEK

Pogotowie zamkowe to firma specjalizująca się we wszelkiego rodzaju usługach ślusarskich. Zatrudnieni u nas ślusarze to specjaliści najwyższej klasy. Potrafią zająć się zarówno tradycyjnymi zamkami mechanicznymi, jak i wykorzystującymi najnowsze technologie zamkami elektromechanicznymi.
Nam z powodzeniem możesz powierzyć montaż i wymianę zamków! Nasze doświadczenie w tej materii jest ogromne – codziennie nasi ślusarze wymieniają zamki w kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce. Zakładamy zamki zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Naszą rzetelność oraz zaangażowanie cenią wszyscy, którzy skorzystali z naszych usług.

JAKI ZAMEK ZAMONTOWAĆ?

Pogotowie zamkowe, dzięki swojemu ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, jest w stanie nie tylko wymienić zamek czy zamontować zamek, ale także doradzi najbardziej optymalny mechanizm dostosowany do potrzeb i możliwości Klientów. Nasze doświadczenie podpowiada, że najlepiej postawić na mechanizmy sprawdzone. Dlatego też naszym Klientom najbardziej polecamy popularne zamki Gerda oraz świetne zamki Dierre czy niezawodne zamki Mottura. Nie wiesz, jaki zamek zamontować w drzwiach? – zadzwoń:. 600-401-401, a my pomożemy wybrać najbardziej optymalny mechanizm to Twoich potrzeb.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA POGOTOWIE ZAMKOWE

Pogotowie zamkowe to firma, która na rynku funkcjonuje  już przeszło 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, aby rzetelnie wykonywać usługi ślusarskie. Montaż i wymiana zamków wymaga także specjalistycznej wiedzy, dlatego też nasi ślusarze systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych, na których poznają najnowsze mechanizmy oraz nowinki technologiczne związane z zamkami.

POTRZEBUJESZ WYMIANY ZAMKÓW? ZADZWOŃ!

Pogotowie zamkowe pracuje przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedziele i święta. Teraz o każdej porze dnia i nocy możesz dzwonić do nas w „zamkowej” sprawie –  600-401-401. Z nami umówisz się w dogodnym dla siebie terminie. Zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

W skład naszych usług wchodzi również:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie zamków drzwi
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie